Ümberlüliti Ex9BT3G

Ex9BT3G seeria ümberlülitid on loodud abi-, juhtimis-, mõõtmis- ja signalisatsioonivõrkude ümberlülitamiseks. Need lülitid, mis on testitud vastavalt standardile 60947-3, tagavad funktsionaalse töökindluse paljudes rakendustes. Kasutuskategooria AC-22A võimaldab lülitustoiminguid pingestatud tingimustes.

Õhk-kaitselülitid Ex9A25HU kuni 1150 VAC

Ex9A seeria õhk-kaitselülitid on mõeldud jaotusseadmete kaitseks suure nõudlusega paigaldistel, nagu näiteks tööstus- ja ärihoonetes. IEC/EN 60947-2 standardite kohaselt testitud kaitselülitid pakuvad suurema võimsusega rakenduste jaoks vajalikku funktsionaalsust ja töökindlust. Ex9A25-HU on spetsiaalselt välja töötatud fotogalvaaniliste (PV) rakenduste muutuvate vajaduste rahuldamiseks, kus nimipinge kasvab jätkuvalt. Need tooted on mõeldud pingetele vahemikus 800 VAC kuni 1150 VAC

Seinale paigaldatav EV laadija Ex9EVD3

Ex9EVD on seinale paigaldatav laadija, mis on mõeldud elektrisõidukitele (EV) koduseks laadimiseks. Laadija on varustatud B-tüüpi rikkevoolu kaitselülitiga (RCCB), mis on EV-laadijate jaoks vajalik ohutusfunktsioon. Arvestades, et elektrisõiduki aku töötab alalisvoolu põhimõttel, võib tekkida alalisvoolu leke. Sisseehitatud B-tüüpi RCCB on võimeline tuvastama nii alalis- kui ka vahelduvvoolu lekkeid, aga ka pulseerivaid voolusid kõrgetel sagedustel.

AFDD Ex9NLA EL, 6 kA

Pingest sõltuvad kaartõrgete tuvastamise kaitselülitid, millel on rikkevooluga töötamise funktsioon, Ex9NLA EL, sobivad nii koduseks kui ka tööstuslikuks kasutamiseks. Need kaitselülitid kasutavad jääkvoolude mõõtmise täpsuse suurendamiseks elektroonilist hindamispõhimõtet. Need pakuvad kõikehõlmavat kaitset, sealhulgas ülekoormuse, lühise, lekkekaitse ja elektrikaare tuvastamist ja kõik see kompaktses 3 mooduli laiuses lahenduses.

Manuaalne mootorikäiviti Ex9S80A.3 A

Manuaalsed mootorikaitselülitid, mida tähistatakse tootenumbriga Ex9S80A, pakuvad ülekoormus-, lühise- ja faasirikkekaitset spetsiaalselt kolmefaasilistele asünkroonmootoritele, millel on ebaregulaarsed käivitustsüklid. Lisaks sobivad need kaitselülitid elektrijaotusliinide kaitseks ja saavad toimida ka isolaatoritena.

Pöördnupuga alalisvoolu (DC) lahklüliti Ex9IR50

Pöördnupuga Ex9IR50 DC lahklüliti on pingeohutusseade, mis on mõeldud pingestatud süsteemide lahtiühendamiseks sellistes rakendustes nagu fotogalvaanilised (PV) ja energiasalvestussüsteemid. PV-süsteemides kasutatakse seda lahklülitit päikesepaneelide käsitsi isoleerimiseks hooldus-, paigaldus- või remonditööde jaoks. Selle kasutuskategooria on DC-PV2, mis tähendab, et see sobib PV-ahelate ühendamiseks ja lahtiühendamiseks, kui on oht ülepingeks. See lüliti suudab vastu võtta kahesuunalist voolu – see on kasulik näiteks süsteemides, kus ühe inverteriga on paralleelselt ühendatud mitu stringimassiivi, või konfiguratsioonides, mis hõlmavad ühte või mitut akuga stringi.