PAIGALDUSSEADMED

Paigaldusseadmed sisaldavad lõppjaotuskilbi komponente: minikaitselülitid, jääkvoolu kaitselülitid, isolaatorid, energiamõõdikud, pingeimpulsi kaitseseadmed, paigaldusreleed ja aegreleed, kõik rohkete tarvikutega, mis vastavad ükskõik millised majapidamisrakenduse vajadused.

LAIATARBETOOTED

Noark pakub elektriseadmete paigaldamiseks ja juhtmestamiseks mitmesuguseid tooteid. Plastümbrised on saadaval laias valikus nii sise- kui ka välistingimustesse ning nii tasapinnaliseks kui ka süvistatud paigalduseks. Metallist ümbrised pakuvad vastupidavat lahendust kommertsrakendusteks ja nõudlikesse tingimustesse. Fiiberklaasist seadmed kindlustavad oma laia tarvikuvalikuga suure koormusega rakendustes parimad tulemused ja nõutavad paigalduskarakteristikud

TÖÖSTUSSEADMED

Tööstusseadmed on välja töötatud kõige nõudlikemate rakenduste jaoks madalpingepaigaldistes. Ex9C kontaktorisari, Ex9R ülekoormuse termoreleed, Ex9S32 mootorikaitselülitid, Ex9P paneelile paigaldatavad seadmed ja paljud muud komponendid pakuvad vajalikke funktsioone kõige tõhusamal ja töökindlamal viisil.

VALATUD ÜMBRISEGA KAITSELÜLITID

Ex9M/Ex9MD MCCBs seeria kindlustab kõik tööstus- ja kommertsrakendustelt nõutavad AC ja DC kaitsefunktsioonid. Raamisuurused Ex9M1 kuni Ex9M6 võimaldavad rohkelt kombinatsioone ja võimalusi nii paigaldusruumi, vooluvaliku kui ka lahutusvõimsuse osas. Lisafunktsioone saab pakkuda tänu suurele tarvikukomplektile, mis selle sarjaga ühilduvad. Ex9MSD/Ex9MDSD lahklülitite seeria kindlustab elektrijaotussüsteemide ohutu isolatsiooni ja lahutamise.

AIR CIRCUIT BREAKERS

The Air Circuit Breaker series provide full control and advance monitoring functionalities for the most demanding applications. Thanks to the Smart Unit SU and its variants all the monitoring and smart control functionalities are satisfied. Ex9A series provides easy maintenance with the withdrawable version, or a compact format for limited space applications on the Ex9A Fixed variant.

PHOTOVOLTAIC COMPONENTS AND SOLUTIONS

Noark offers a selection of products which are specifically designed for DC applications, with different characteristics and rated voltages, for fulfilling all the requirements of this green energy power source.

EXITED PRODUCTS

Items or item lines that have been discontinued.